Nasze marki

Promocje
Peel Mission RetiPeel™ Tonic 200 ml
Peel Mission RetiPeel™ Tonic 200 ml
99,00 zł 69,30 zł
szt.
Peel Mission AZA Gel 30 ml
Peel Mission AZA Gel 30 ml
115,00 zł 80,50 zł
szt.
Peel Mission Phytic Tonic 200 ml
Peel Mission Phytic Tonic 200 ml
99,00 zł 69,30 zł
szt.
Peel Mission Architect Peel™ Cream 50 ml
Peel Mission Architect Peel™ Cream 50 ml
165,00 zł 115,50 zł
szt.
Peel Mission AntiScar Gel 30 ml
Peel Mission AntiScar Gel 30 ml
149,50 zł 104,65 zł
szt.
Peel Mission Vitamin C Tonic 200 ml
Peel Mission Vitamin C Tonic 200 ml
99,00 zł 69,30 zł
szt.
Peel Mission Architect Peel™ Tonic 200 ml
Peel Mission Architect Peel™ Tonic 200 ml
99,00 zł 69,30 zł
szt.
Peeling do brwi 1BROW Jolash 50 ml
Peeling do brwi 1BROW Jolash 50 ml
79,99 zł 66,00 zł
szt.
Peel Mission Amber Tonic 200 ml
Peel Mission Amber Tonic 200 ml
99,00 zł 69,30 zł
szt.
Peel Mission Lightening Tonic 200 ml
Peel Mission Lightening Tonic 200 ml
99,00 zł 69,30 zł
szt.
Peel Mission Asiatic Peel Tonic 200 ml
Peel Mission Asiatic Peel Tonic 200 ml
99,00 zł 69,30 zł
szt.
Peel Mission Skin Revital Tonic 200 ml
Peel Mission Skin Revital Tonic 200 ml
99,00 zł 69,30 zł
szt.
Peel Mission B-Like® Tonic 200 ml
Peel Mission B-Like® Tonic 200 ml
99,00 zł 69,30 zł
szt.
Paczkomaty InPost

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

https://kkcosmetic.pl/

Sklep internetowy https://kkcosmetic.pl/ jest własnością firmy

K&K Cosmetic Sp. z o.o.

ul. Kasprzaka 31 lok. U13

01-234 Warszawa

NIP: 5272958174

Sklep prowadzi sprzedaż towarów i usług za pośrednictwem sieci Internet.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24.

 • ZAMÓWIENIA
 1. Wszystkie zamówienia są przyjmowane przez stronę https://kkcosmetic.pl/
 2. Klient podczas całego procesu zamówienia dokonuje wyboru towaru  oraz form płatności.
 3. Po złożeniu zamówienia Klient zostaje poinformowany drogą e-mailową o zmianach statusu jego zamówienia: od akceptacji lub odrzucenia jego zamówienia, po przyjęcie przez sklep płatności (w przypadku formy pre-paid) oraz wysłanie towaru.
 4. Zamówienia drogą internetową przyjmowane są 24 godziny na dobę.
 5. Jeśli czas ten miałby się z jakichkolwiek przyczyn wydłużyć Klient zostaje o tym fakcie natychmiast poinformowany. W takim przypadku klient ma prawo do rezygnacji ze złożonego zamówienia.
 6. Na zakupiony towar wystawiamy paragon lub faktury VAT.
 7. Spełnienie warunków określonych przez Ustawę z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny  oraz Ustawę o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
 8. Waga  towarów dostarczana jedną paczką to 30 kg.
 • CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA
 1. Przewidywany czas realizacji zamówienia (od chwili przyjęcia zamówienia do wysłania towaru) wynosi 1-4 dni.
 2. Zamówienia dostarczane są za pośrednictwie Firmy Kurierskiej na adres wskazany przez Klienta.
 3. Przewidywany czas realizacji zamówienia nie dotyczy sytuacji, w których produkt jest tymczasowo niedostępny w magazynach producentów oraz dane w formularzu zamówienia są niekompletne, nieprawidłowe (jak nr telefonu) lub punkty odbioru są nieaktywne. W takim przypadku Klient zostanie o tym fakcie poinformowany mailowo lub telefonicznie.
 • PŁATNOŚĆ
 1. Klient ma do wyboru następujące formy płatności za zakupione towary w naszym sklepie: za pobraniem lub przelewem bankowym: wówczas towar zostaje wysłany po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie.
 2. Rozliczenia transakcji kartą kredytową, blikiem i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24.
 • MOŻLIWOŚĆ DOKONANIA ZMIAN W ZAMÓWIENIU
 1. Klient ma prawo dokonać zmiany w zamówieniu lub wycofać jego realizację do momentu wysłania towaru.
 2. Klient może dokonać powyższych zmian poprzez skontaktowanie się z Sklepem  drogą elektroniczną: sklep@kkcosmetic.pl.
 • CENY TOWARÓW W SKLEPIE
 1. Wszystkie ceny towarów zamieszczone w naszym sklepie są w złotych polskich  brutto (zawierają podatek VAT).
 2. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów, wprowadzania nowych towarów oraz wprowadzania promocji i wyprzedaży.
 3. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.
 4. Zamówienia dokonywane w naszym sklepie są realizowane na terytorium Polski, zagraniczne przesyłki są ustalane indywidualnie.
 • ODSTĄPIENIE OD UMOWY
 1. Konsument, który zawarł umowę na odległość może od niej odstąpić w terminie 14 dni od dnia wydania mu Towaru przez przewoźnika, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi – od dnia jej zawarcia.
 2. Do zachowania terminu o którym mowa pkt. 1 wystarczy wysłanie oświadczenia na piśmie przed jego upływem na adres e-mail: sklep@kkcosmetic.pl lub adres korespondencyjny sklepu.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. Klient ma 14 dni na przesłanie oświadczenia, a następnie 14 dni na zwrot towaru do sklepu.
 4. Zakupiony towar nienoszący śladów użytkowania i uszkodzenia należy odesłać w oryginalnym opakowaniu na adres sklepu: K&K Cosmetic Sp. z o.o., ul. Kasprzaka 31 lok. U13, 01-234 Warszawa.
 5. Do przesyłki należy załączyć dokument sprzedaży: paragon lub fakturę VAT.
 6. Koszt odesłania Towaru pokrywa konsument (przesyłki od Klientów wysyłane za pobraniem nie będą odbierane przez Sklep).
 7. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Klienta dowodu jej odesłania.
 • ZWROTY I  REKLAMACJE
 1. Wszystkie towary dostępne w naszym sklepie internetowym są oryginalne i pochodzą z legalnych źródeł.
 2. Klient ma prawo do reklamacji zamówionego towaru, gdy: towar posiada wady fabryczne, został uszkodzony podczas transportu lub jest niezgodny z towarem zamówionym.
 3. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Klienta będącego jednocześnie konsumentem w rozumieniu art. 221 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny z tytułu niezgodności towaru z umową określony jest ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego.
 4. Celem skorzystania z prawa do reklamacji o której mowa w punkcie poprzednim należy wysłać na adres e-mail: sklep@kkcosmetic.pl bądź adres korespondencyjny Sklepu zawiadomienie o niezgodności Towaru z umową.
 5. W zawiadomieniu o którym mowa w punkcie poprzednim należy podać: imię i nazwisko Klienta, opis niezgodności oraz żądanie nieodpłatnej naprawy bądź wymiany Towaru na nowy,
 6. Sprzedawca ustosunkuje się do żądań konsumenta nie później niż w terminie 14 dni towar dostarczany na terenie Polski, w przypadku reklamacji na towar dostarczany za granice kraju pocztą  polską termin 90 dni.
 7. Towar niezgodny z umową należy odesłać na adres: K&K Cosmetic Sp. z o.o., ul. Kasprzaka 31 lok. U13, 01-234 Warszawa.
 8. Gdy reklamacja zostanie uznana Klient otrzyma wymieniony towar, natomiast jeśli okaże się to niemożliwe wówczas zostanie mu zwrócona równowartość ceny towaru. W przypadku uznania reklamacji zostają zwrócone również Klientowi koszty przesyłki do takiej wysokości jakiej naliczył sklep.
 9. Koszt wysyłki i zwrotu przesyłki  zagranicznej w przypadku podania błędnie adresu dostarczenia towaru jest po stronie zamawiającego towar i pobierana jest z przedpłaty za towar.
 • POSTANOWIENIA OGÓLNE
 1. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie naszego sklepu oraz na ich przetwarzanie dla celów realizacji zamówienia. Podanie danych osobowych przez Klienta oraz zgoda na ich przetwarzanie są niezbędne do zrealizowania zamówienia. Klient ponosi całkowitą odpowiedzialność za podanie nieprawidłowych danych.
 2. Wszystkie nazwy są własnością producentów.
 3. Regulamin sklepu obowiązuje od dnia 01.01.2021.
 4. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Zamówienia złożone przed datą wprowadzenia zmian są realizowane na podstawie zapisów obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.
 • POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 1. Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy firmą K&K Cosmetic Sp. z o.o. a Klientem, który jest konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, zostaje poddane sądom właściwym zgodnie z postanowieniami właściwych przepisów Kodeksu postępowania cywilnego.
 2. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

 

Definicje

Użyte w Regulaminie pojęcia oznaczają:

 1. Klient – osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie będącą osobą prawną, której przepisy szczególne przyznają zdolność prawną, która dokonuje zamówienia w ramach Sklepu;
 2. Kodeks Cywilny – ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r.
 3. Regulamin – niniejszy Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną w ramach sklepu internetowego https://kkcosmetic.pl/
 4. Sklep internetowy (Sklep) – serwis internetowy dostępny pod https://kkcosmetic.pl/, za pośrednictwem którego klient może składać zamówienia;
 5. Towar – produkty prezentowane w Sklepie Internetowym;
 6. Zamówienie – oświadczenie woli Klienta, zmierzające bezpośrednio do zawarcia  umowy sprzedaży, określające w szczególności rodzaj i liczbę Towaru.
   
Partnerzy logistyczni

Sklep i hurtownia kosmetyczna K&K Cosmetic

 

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów do brwi i rzęs Jolash oraz manicure firmy Didier Lab.

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne kosmetyki znanych i sprawdzonych producentów, m.in. Dermaquest, Dermomedica, BrowXenna, Peel Mission, Podopharm, Pedibaehr, MUK, SYIS PRO, Farmona, Apis Professional oraz preparaty do profesjonalnej pięlęgnacji i stylizacji włosów takich marek jak MUK, Joico, Goldwell.

Marki te są z powodzeniem stosowane przez kosmetologów w naszym salonie kosmetycznym mieszczącym się w Warszawie w hotelu Varsovia.

Jesteśmy dostawcą wyposażenia dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich (autoklawy, urządzenia kosmetyczne, stoliki, taborety, lampy kosmetyczne, frezarki itp. oraz jednorazowe akcesoria fryzjerskie i kosmetyczne) oraz środków do dezynfekcji m.in. firmy Barbicide. 

Większość zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin. Zamówione produkty możesz również odebrać w naszym salonie.

W naszym sklepie masz możliwość zakupu w formie leasingu (leaselink) oraz na raty (mBank, Alior, leaselink). 

 

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku oraz Instagramie.

K&K Cosmetic Sp. z o.o.
ul. Kasprzaka 31 lok. U13, 01-234 Warszawa
NIP: 527-295-81-74
KRS: 0000901176
Kapitał zakładowy: 185.000,00 zł

 

Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl