K&K Cosmetic
Kategorie
Wybierz kategorię

SENSUM MARE - kosmetyki naturalne

SENSUM MARE Natural Skincare

Podróż w głąb natury jest równocześnie podróżą w głąb własnego wnętrza. SENSUM MARE ujawnia tajemnice piękna skryte w naturze, wykorzystując składniki pochodzące z mórz i oceanów. To marka, która opiera się na najnowszych osiągnięciach naukowych i współpracy z renomowanymi laboratoriami w Polsce. Jej naturalne kosmetyki to połączenie innowacji i dobrodziejstw natury, dbające o najwyższą jakość i dostępność dla każdego.

Pozwól sobie na bogactwo, które oferuje SENSUM MARE - każda kropla kosmetyku to prawdziwe dobrodziejstwo natury.

Współczesne trendy kładą coraz większy nacisk na czyste piękno, korzystając z dobrodziejstw natury. Kosmetyki SENSUM MARE to połączenie składników aktywnych z mórz i oceanów oraz roślinnych ekstraktów, zapewniające skuteczność i bezpieczeństwo zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska.

Marka SENSUM MARE angażuje się w etyczny biznes i zrównoważony rozwój, dążąc do minimalizacji wpływu na środowisko naturalne. Kosmetyki posiadają certyfikat VIVA, czyli są odpowiednie dla wegetarian i wegan. Żaden z produktów ani surowców nie był testowany na zwierzętach.

Szacunek dla natury jest fundamentem SENSUM MARE. Dbałość o środowisko przejawia się na każdym etapie produkcji, od doboru składników, przez proces produkcyjny, aż po opakowanie kosmetyków. Większość produktów ma szklane buteleczki nadające się do recyklingu, a linia ALGOPURE oraz balsam z linii ALGOBODY pakowane są w EKO TUBY wykonane w 96% z biomasy uzyskiwanej z trzciny cukrowej, certyfikowanej jako I’m Green. Dzięki technologii EcoSun Pass, kremy z filtrem minimalizują negatywny wpływ na środowisko, będąc jednocześnie efektywnym produktem do ochrony skóry.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl