K&K Cosmetic
Kategorie
Wybierz kategorię

PURITE - kosmetyki naturalne

  • promocja
Dezodorant sensitive PURITE 30ml Dezodorant sensitive PURITE 30ml
Producent: Purite
Cena: 52,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dezodorant w kremie z białą glinką PURITE 60ml Dezodorant w kremie z białą glinką PURITE 60ml
Producent: Purite
Cena: 49,40 zł 52,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Dezodorant w kremie z zieloną glinką PURITE 60ml Dezodorant w kremie z zieloną glinką PURITE 60ml
Producent: Purite
Cena: 49,40 zł 52,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Krem do rąk i stóp miętowy  PURITE 50ml Krem do rąk i stóp miętowy PURITE 50ml
Producent: Purite
Cena: 51,30 zł 54,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

PURITE - kosmetyki z naturalnych składników mineralnych i roślinnych

Marka Purite opiera swoją filozofię na bliskiej współpracy z ekspertami z różnych dziedzin. Od lekarzy, którzy tworzą receptury i nadzorują proces technologiczny oraz selekcję surowców roślinnych, po specjalistów od detoksykacji organizmu i dietetyków. 

Wszystkie formuły kosmetyków składają się wyłącznie z naturalnych składników roślinnych i mineralnych, niosąc terapeutyczne działanie oraz pełną odpowiedzialność za środowisko na każdym etapie produkcji. Większość tych procesów to ręczna praca, gdzie odważanie i łączenie składników, kontrola temperatury i mieszanie odbywa się z dbałością o każdy detal. Choć może to generować pewne wyzwania ekonomiczne, daje pewność, że uzyskiwany produkt jest najwyższej jakości.

Purite prowadzi konsultacje z lekarzami o różnych specjalizacjach, aby stworzyć receptury ukierunkowane na konkretne problemy skórne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z osobami dotkniętymi chorobami cywilizacyjnymi oraz wnikliwej wiedzy z zakresu naturalnej kosmetologii, marka przyjęła zupełnie nowe podejście do kosmetyków. Wierzy, że nie ma potrzeby stosowania w nich substancji innych niż te pochodzenia naturalnego. Purite wykorzystuje również biodegradowalne opakowania, a każde z nich stanowi estetyczną ucztę dla oka i duszy.

Skuteczność i terapeutyczne działanie produktów są wynikiem:

  • połączenia dobroczynnych właściwości naturalnych surowców,
  • medycznej wiedzy współpracujących lekarzy oraz
  • czystych technologii produkcji.

Zespół Purite działa w nowoczesnym laboratorium w Komorowicach pod Wrocławiem. Wszystkie składniki są nabywane zgodnie z zasadami uczciwego handlu; rośliny, z których powstają maceraty, ekstrakty i hydrolaty, są uprawiane bez stosowania pestycydów i sztucznych nawozów, a oleje pochodzą z certyfikowanych upraw.

Od samego początku Purite przyciąga osoby o podobnych przekonaniach, ceniących jakość ponad ilość zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Szacunek dla przyrody i zrozumienie dla znaczenia równowagi wewnętrznej i zewnętrznej sprawiają, że Purite jest autentyczne i niepowtarzalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl