K&K Cosmetic
Wybierz kategorię

PEEL MISSION - pielęgnacja cery wymagającej

PEEL MISSION - sposób na perfekcyjną skórę!

Peel Mission® to marka, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii.

Pasja, innowacja i dążenie do doskonałości to najważniejsze filary marki, stanowiące jej fundamenty od momentu stworzenia do dziś. Oferta produktowa marki to najwyższej jakości zabiegi skierowane dla lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów, którą tworzy gama innowacyjnych peelingów chemicznych o farmaceutycznej czystości.

Różnorodność stężeń i produktów dostępnych w portfolio marki, pozwalają na efektywne ich wykorzystanie i zaprojektowanie programu idealnie skrojonego do potrzeb skóry każdego Klienta.

Kosmetyki do użytku zarówno w salonie kosmetycznym, jak i w domu, już dostępne w naszym sklepie!

ZALETY PRODUKTÓW

  • Farmaceutyczna receptura bazująca na monokwasach, pozwalająca stworzyć spersonalizowany program inicjujący procesy regeneracyjno-naprawcze w skórze, wpływające na skuteczne redukowanie defektów skórnych o różnym podłożu.
  • Działanie, dzięki któremu produkt wspomaga walkę z problemami skórnymi, a nie tylko redukuje ich objawy.
  • Płynna konsystencja, dzięki czemu nie tylko są bardziej wydajne, ale przede wszystkim ich wpływ na skórę jest zmaksymalizowany, co w rezultacie prowadzi do osiągnięcia spektakularnych efektów.
  • Skuteczność i atrakcyjna cena, czyli korzystna relacja kosztów zabiegu w stosunku do uzyskiwanych fenomenalnych efektów.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl