K&K Cosmetic
Blog wpisy
Jak dobrać krem z filtrem?

Ochrona skóry przed szkodliwym promieniowaniem UV jest kluczowa dla zachowania jej zdrowia i młodego wyglądu. Odpowiednie kremy z filtrem UV są niezbędnym elementem codziennej pielęgnacji nie tylko latem. Stosowane regularnie, chronią przed zbyt wczesnym fotostarzeniem i nowotworami skóry. Przeczytaj nasze wskazówki i dobierz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. 

 

 
Wybierz kategorię

Topowy australijski producent kosmetyków do włosów - Muk Haircare

Muk Haircare to rodzinna marka pochodząca z Australii, specjalizująca się w profesjonalnych produktach do stylizacji, pielęgnacji i koloryzacji włosów. Jej misją jest przekraczanie standardów poprzez wprowadzanie na rynek kolekcji wyjątkowo skutecznych i wydajnych kosmetyków, które w pełni spełniają obietnice zawarte na opakowaniach.

W przeciągu 13 lat, Muk Haircare przekształciła się z ambitnego outsidera w lidera australijskiego sektora fryzjerskiego. Dynamiczny rozwój marki oparty jest na organicznym wzroście, ciągłym doskonaleniu formuł i technologii. Dziś jest wielokrotnie nagradzaną firmą dominującą na światowych rynkach, oferującą kompleksowy wybór profesjonalnych, wegańskich farb, 34 podstawowe produkty, 5 specjalistycznych produktów z linii muk SPA, 11 produktów z serii barberskiej mr muk, 3 najchętniej wybieranych urządzeń elektrycznych i dostarczającą produkty do prawie 30 krajów. Klienci na całym świecie doceniają markę za jej szczerość i otwartość, opartą na niezawodności, skuteczności i wydajności.

Muk jest również zaangażowany w ochronę środowiska. Wszystkie produkty są zatwierdzone przez PETA, nie przeprowadzają ani nie zlecają testów na zwierzętach.

Bez względu na potrzeby Twoich włosów, marka Muk Haircare ma odpowiedni produkt dla Ciebie. Jeśli jesteś świadomym Klientem, oczekującym jakości i wydajności zgodnie z zasadą "value for money" na rynku fryzjerskim, zapraszamy po kosmetyki Muk Haircare!

MUK HAIRCARE - kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl