K&K Cosmetic
Kategorie
Blog wpisy
Jak dobrać krem z filtrem?

Ochrona skóry przed szkodliwym promieniowaniem UV jest kluczowa dla zachowania jej zdrowia i młodego wyglądu. Odpowiednie kremy z filtrem UV są niezbędnym elementem codziennej pielęgnacji nie tylko latem. Stosowane regularnie, chronią przed zbyt wczesnym fotostarzeniem i nowotworami skóry. Przeczytaj nasze wskazówki i dobierz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. 

 

 
Wybierz kategorię

AHA to skrót od Alpha Hydroxy Acid. Zwykle oznacza: kwas mlekowy, kwas glikolowy, kwas jabłkowy i kwas cytrynowy. Kwasy AHA rozluźniają połączenie między martwymi komórkami, a skórą. Dzięki nim skóra delikatnie się złuszcza, W wyniku ich działania poprawia się także struktura skóry, która staje się gładka. Kwasy AHA rozrzedzają grubość warstwy zrogowaciałej, by ułatwić wymianę komórek.

Funckje AHA

Naturalnie keratynocyty łuszczą się podczas produkcji nowych komórek zgodnie z krążeniem skóry. Jeśli jednak tak się nie dzieje skóra nie jest w stanie odpowiednio wchłaniać dostarczane jej składniki odżywcze. Główną funkcją kwasów AHA jest złuszczanie oraz głębokie oczyszczenie. Przyczynia się to do usunięcia martwych komórek naskórka, pomaga kontrolować wydzielane sebum oraz pomaga w produkcji nowych komórek skóry.

Linia A.H.A.

  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl