K&K Cosmetic
Blog wpisy
Jak dobrać krem z filtrem?

Ochrona skóry przed szkodliwym promieniowaniem UV jest kluczowa dla zachowania jej zdrowia i młodego wyglądu. Odpowiednie kremy z filtrem UV są niezbędnym elementem codziennej pielęgnacji nie tylko latem. Stosowane regularnie, chronią przed zbyt wczesnym fotostarzeniem i nowotworami skóry. Przeczytaj nasze wskazówki i dobierz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. 

 

 
Wybierz kategorię

IOSSI - kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne {iossi} 

Plant Based — Organic — Vegan — Cruelty Free

Odkryj magię kosmetyków {isossi} – stworzonych z miłością do Twojej skóry i natury. Produkty te nie tylko pięknie pachną, ale także dopieszczają cerę wrażliwą i wymagającą, wpływając kojąco na Twoje emocje. {isossi} działa holistycznie, przywracając harmonię Twojej skórze i zmysłom.

Cała produkcja odbywa się w urokliwej miejscowości Kłaj, położonej w sercu Puszczy Niepołomickiej, pod Krakowem. Tutaj, w przestrzeni laboratoryjno-produkcyjnej, tworzone są wyjątkowe receptury, przy ścisłej kontroli jakości na każdym etapie produkcji, konfekcji i wysyłki.

Kosmetyki {isossi} są zamknięte w szklanych opakowaniach, kryjąc w sobie przesłanie o życiu w zgodzie z naturą.

Linia CLASSIC to bogate, wielokrotnie nagradzane receptury, które uczynią Twoją cerę promienną i szczęśliwą. Zawierają najwyższej jakości oleje i olejki eteryczne, witaminy, organiczne masła i hydrolaty, tworząc rytuał pielęgnacyjny, na który będziesz czekać z niecierpliwością.

Linia PRO to naturalne, a jednocześnie technologicznie nowoczesne kosmetyki, które są wygodne w codziennym stosowaniu. Mają lekkie, szybko wchłanialne konsystencje, a zawarte w nich składniki aktywne działają genialnie, sprawiając, że pielęgnacja staje się przyjemnością.

Dołącz do przygody z naturą i odkryj, jak życie w zgodzie z nią może być wielowymiarową przyjemnością – również dla Twojej skóry.

NAGRODY:

 

"Innowacja" LNE

Influenser's Choice Poland 2021

Love Cosmetics Awards 2022

VIVA! Najlepsze dla Urody 2021.

Nagroda Fashion Magazine Beauty Awards 2021

Love Cosmetics Awards 2021

Nagroda Influenser's Choice Poland 2020

Love Cosmetics Awards 2019 

Best Beauty Buys 2018

 

Stylowy kosmetyk 2017 - portal Styl.pl


„KUKBUK Poleca” w kategorii Kosmetyki ekologiczne.

 


Best Beauty Buys 2017

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl