K&K Cosmetic
Kategorie
Wybierz kategorię

Skin booster – uzupełnienie codziennej pielęgnacji

Czym są boostery do skóry? Patrząc na angielską nazwę, należałoby tego rodzaju kosmetyki nazwać „doładowaniami” cery (boost – doładować), czyli preparatami, które dostarczają skórze silną dawkę składników aktywnych, a zwłaszcza jednego, najbardziej potrzebnego. Booster to produkt bardziej niż serum ukierunkowany na rozwiązanie konkretnego problemu skóry. Może być używany przed Serum.

Preparaty takie, jak skin boostery to pozostałość do niedawna modnego, wieloetapowego i chętnie stosowanego koreańskiego procesu dbania o skórę. Boostery stanowią pewnego rodzaju wzmacniacz, który ma nie tylko poprawić funkcjonowanie skóry, ale też ułatwić pozostałym kosmetykom możliwie najbardziej wydajne i skuteczne działanie.

Dobrze dobrany skin booster jest jak zastrzyk energii dla skóry. Przeciwdziała efektom stresu i zmęczenia, a także odbudowuje ochronę przed zanieczyszczeniami. Boostery są idealnymi produktami dla osób prowadzących aktywny tryb życia, które chcą zapewnić swojej skórze możliwie szybką, ale też precyzyjną pielęgnację w zabieganej codzienności.

Intraceuticals Booster – skoncentrowane preparaty dla Twojej skóry

Intraceuticals Booster to gama boosterów do twarzy cenionej marki kosmetologicznej, które zostały starannie opracowane  dla dostarczania skórze silnych i sprawdzonych składników aktywnych, by na zwalczać wybrane problemy cery. Ich nazwy mówią  same za siebie: Witamina A+, Kolagen+, Przeciwutleniacz+, Witamina C+3 i nowy WitaminaB+3. Plusy oznaczają ilość dodatkowych nowych składników na problem, który rozwiązuje Booster.

Boostery do twarzy od Intraceuticals  nazywane intra-boosterami stworzono, by zapewniać wcześniej nieosiągalne rezultaty. Kodują one w skórze specjalne „komunikaty” naprawcze, które pomagają komórkom lepiej i szybciej rozwiązywać problem skóry.

Booster kolagenowy – odmłodzenie skóry od wewnątrz

To skoncentrowany produkt, który dostarcza skórze mieszankę kolagenowych peptydów informacyjnych, by pobudzały produkcję kolagenu – jednego z najcenniejszych składników niezbędnych w walce z procesem starzenia. Zawartość kolagenu w skórze z wiekiem maleje, a booster kolagenowy pomaga w naturalny sposób odbudować naturalne jego zasoby. Booster kolagenowy, jak żaden inny produkt, potrafi poprawić elastyczność skóry, zwiększyć jej jędrność i napięcie, zagęścić ją i w ten sposób zminimalizować widoczność drobnych bruzd oraz zmarszczek.

W naszej ofercie dostępne są również boostery witaminowe.

  • Booster Witamina A+ zajmuje się problemem widocznych porów, przekrwieniami oraz problemami skóry podatnej na niedoskonałości. Wpływa na pracę komórek I pobudza skórę do skutecznego funkcjonowania. Pomocny w łagodzeniu zmarszczek i linii mimicznych

Odmładza wygląd skóry zniszczonej słońcem

  • Booster Przeciwutleniacz + przeznaczony jest dla skór młodszych z pierwszymi oznakami wieku, dla skór zmęczonych i pozbawionych życia. Także dla skór z ciemnymi kręgami pod oczami i obrzękami wokół oczu, zaczerwienionych, z widocznymi naczynkami.
  • Booster WitaminaC+3 – zwalcza wolne rodniki i uszkodzenia przez nie spowodowane. Zapewnia foto-ochronę. Rozjaśnia skórę (przebarwienia i plamy), poprawia jej koloryt. Sprzyja zdrowemu blaskowi i świetlistości. Poprawia teksturę skóry, pomaga wygładzić.
  • Booster WitaminaB+3 (niacynamid, panthenol, biotyna) służy odżywianiu, wygładzaniu i Razem wzmacniają barierę ochronną skóry, zapobiegają utracie wody oraz doskonalą jej teksturę, koloryt i wygląd.

Boostery do twarzy to nowoczesne, skoncentrowane kosmetyki, które swoją skuteczność zawdzięczają zawartym w nich aktywnym składnikom. Warto zainteresować się nimi szczególnie wtedy, kiedy skóra potrzebuje dodatkowego wsparcia, na przykład w okresach zwiększonego stresu czy zmęczenia. Wśród dostępnych na rynku boosterów specjalne miejsce zajmują produkty Intraceuticals, które swoją renomą i skutecznością dystansują wiele innych preparatów dostępnych na rynku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl