K&K Cosmetic
Kategorie
Blog wpisy
Jak dobrać krem z filtrem?

Ochrona skóry przed szkodliwym promieniowaniem UV jest kluczowa dla zachowania jej zdrowia i młodego wyglądu. Odpowiednie kremy z filtrem UV są niezbędnym elementem codziennej pielęgnacji nie tylko latem. Stosowane regularnie, chronią przed zbyt wczesnym fotostarzeniem i nowotworami skóry. Przeczytaj nasze wskazówki i dobierz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. 

 

 
Wybierz kategorię

Linia do twarzy Platinum Signature

  • promocja
  • promocja
  • promocja

Luksusowe kosmetyki z platyną marki WHERTEIMAR

Kosmetyki z linii Platinum Signature to unikatowe produkty o aktywnym i skutecznym składzie, wzbogacone o nanokoloidalną platynę, która niezwykle korzystnie wpływa na kondycję skóry. 

Platyna w kosmetykach w istotny sposób przyczynia się do poprawiania metabolizmu komórkowego oraz rewitalizacji skóry co czyni ją wyjątkowym składnikiem pielęgnacyjnym. 

Zastosowana we właściwy sposób, zwiększa elastyczność skóry i redukuje drobne linie zmarszczek. Wnikając na poziomie molekularnym, platyna wzmacnia połączenia międzykomórkowe, tworząc solidną barierę chroniącą skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Nano-platyna w kosmetyce jest zaawansowaną formą tego pierwiastka, składającą się z nanocząsteczek metalu równomiernie rozproszonych w ciekłym roztworze. Dzięki wykorzystaniu nanotechnologii, platyna może być dostarczana na molekularnym poziomie, co znacznie zwiększa wchłanialność przez skórę, umożliwiając jej lepszą penetrację w głębszych warstwach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl